Calendari de les sessions de la #rondadellibres 2019, edició de primària

La Ronda de Llibres 2019, edició de primària, ja està en marxa. Enguany hi participen 27 grups classe de 17 escoles de Cervelló, Corbera de Llobregat, Pallejà, Sant Vicenç dels Horts, Torrelles de Llobregat i Vallirana.

Sense la complicitat de les biblioteques públiques de Cervelló, Corbera de Llobregat (Can Baró), Pallejà (El Castell) i Sant Vicenç dels Horts (Les Voltes), aquesta activitat no seria possible, car bona part de les sessions presencials del mes de maig són organitzades directament per les responsables de les esmentades biblioteques.

CALENDARI DE SESSIONS DEL MES DE MAIG.
CALENDARI 1a RONDA

GRUP 1. Pallejà (Lloc: Biblioteca municipal Castell de Pallejà)
7/05 – 10.00: Àngel Guimerà A – Jacint Verdaguer B – La Garalda B (G1A + G1B)
7/05 – 10.45: Àngel Guimerà B – La Garalda A (G1C)

GRUP 2. Cervelló (Lloc: Biblioteca municipal de Cervelló)
15/05 – 10.00: Santa Maria de Cervelló A – Escola Nova B (G2A)
15/05 – 10.45: Santa Maria de Cervelló B – Escola Nova A (G2B)

GRUP 3. Corbera de Llobregat (Lloc: Biblioteca municipal Can Baró)
8/05 – 10.00: Jaume Balmes A – Puig d’Agulles A – El Corb A (G3A + G3B)
8/05 – 10.45: Puig d’Agulles B – Cau de la Guineu (G3C)
8/05 – 11.30: Jaume Balmes B – El Corb B (G3D)

GRUP 4. Sant Vicenç dels Horts (Lloc: Biblioteca municipal Les Voltes)
8/05 – 10.00: Juncadella A – La Guàrdia – Sant Jordi (G4A + G4B)
8/05 – 10.45: Juncadella B – Sant Antoni (G4C)

GRUP 5. Torrelles de Llobregat i Vallirana (Modalitat telemàtica)
3/05 – 10.00: La Ginesta – Sant Martí A (G5A)

7/05 – 10.00: Pompeu Fabra A – L’Oreig (G5B)

10/05 – 10.00: Pompeu Fabra B – Sant Martí B (G5C)

CALENDARI 2a RONDA

GRUP 1. Pallejà (Lloc: Biblioteca municipal Castell de Pallejà)
14/05 – 10.00: G1A + G1B + G1C (G1F)

GRUP 2. Cervelló (Lloc: Biblioteca municipal de Cervelló)
22/05 – 10.00: G2A + G2B (G2F)

GRUP 3. Corbera de Llobregat (Lloc: Biblioteca municipal Can Baró)
15/05 – 10.00: G3A + G3C (G3S1)
15/05 – 10.45 G3B + G3D (G3S2)

GRUP 4. Sant Vicenç dels Horts (Lloc: Biblioteca municipal Les Voltes)
15/05 – 10.00: G4A + G4B + G4C (G4F)

GRUP 5. Torrelles de Llobregat i Vallirana (Modalitat telemàtica)
13/05 – 10.00: G5A + G5B + G5C (G5F)

CALENDARI 3a RONDA

20/05 – 10.00: G1F + G4F (F1) (Modalitat telemàtica)
24/05 – 10.00: G2F + G5F (F2) (Modalitat telemàtica)
29/05 – 10.00: G3S1 + G3S2 (F3) (Lloc: Biblioteca municipal Can Baró)

CALENDARI 4A RONDA: FINAL

31/05 – 10.00: F1 + F2 + F3 (Modalitat telemàtica)

Share

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

XHTML: Trieu una d'aquestes etiquetes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>