Seguiu el desenvolupament de la Ronda de llibres del curs 2016-2107.
A mesura que se celebrin les sessions de cada grup, les classes que van passant ronda se senyalen en negreta.
CALENDARI 1a RONDA
GRUP 1. Pallejà (Lloc: Biblioteca municipal Castell de Pallejà)
- 9/05 – 10:00: La Garalda B – Àngel Guimerà A – Jacint Verdaguer (G1A + G1B)
- 9/05 – 10:45: La Garalda A – Àngel Guimerà B (G1C)
GRUP 2. Cervelló (Lloc: Biblioteca municipal de Cervelló)
- 3/05 – 10:00: Santa Maria A – Escola Nova B (G2A)
- 3/05 – 10:45: Santa Maria B – Escola Nova A (G2B)
GRUP 3. Corbera de Llobregat (Lloc: Biblioteca municipal Can Baró)
- 3/05 – 10:00: Cau de la Guineu A – El Corb B (G3A)
- 3/05 – 10:45: El Corb A – Puig d’Agulles B (G3B)
- 3/05 – 11:30: Jaume Balmes A – Puig d’Agulles A (G3C)
- 10/05 – 10:00: Cau de la Guineu B – Jaume Balmes B (G3D)
GRUP 4. Sant Vicenç dels Horts (Lloc: Biblioteca municipal Les Voltes)
- 3/05 – 10:00: La Guàrdia – Juncadella A (G4A)
- 3/05 – 10:45: Sant Antoni – Sant Jordi – Sant Josep A (G4B + G4C) [1]
- 3/05 – 11:30: Juncadella B – Sant Josep B (G4D)
GRUP 5. Torrelles de Llobregat i Vallirana (Modalitat telemàtica)
- 11/05 – 10:00: Pompeu Fabra A – La Ginesta – Sant Martí B (G5A + G5B) [1]
- 12/05 – 10:00: Sant Martí A – Pompeu Fabra B (G5C)
CALENDARI 2a RONDA
GRUP 1. Pallejà (Lloc: Biblioteca municipal Castell de Pallejà)
- 16/05 – 10:00: La Garalda B – Jacint Verdaguer – La Garalda A (G1F)
GRUP 2. Cervelló (Lloc: Biblioteca municipal de Cervelló)
- 10/05 – 10:00: Escola Nova B – Escola Nova A (G2F)
GRUP 3. Corbera de Llobregat (Lloc: Biblioteca municipal Can Baró)
- 17/05 – 10:00: Cau de la Guineu A – Puig d’Agulles A (G3S1)
- 17/05 – 10:45: Puig d’Agulles B – Jaume Balmes B (G3S2)
GRUP 4. Sant Vicenç dels Horts (Lloc: Biblioteca municipal Les Voltes)
- 10/05 – 10:00: Juncadella A – Sant Antoni (G4S1)
- 10/05 – 10:45: Sant Jordi – Sant Josep B (G4S2)
GRUP 5. Torrelles de Llobregat i Vallirana (Modalitat telemàtica)
- 16/05 – 10:00: Pompeu Fabra A – La Ginesta – Sant Martí A (G5F)
CALENDARI 3a RONDA
- 22/05 – 10:00: La Ginesta – Escola Nova B – La Garalda A / (S1 + S2) Modalitat telemàtica [1]
- 24/05 – 10:00: Cau de la Guineu A – Jaume Balmes B / (S3) Biblioteca municipal Can Baró
- 16/05 – 15:00: Sant Antoni – Sant Jordi / (S4) Biblioteca municipal Les Voltes
CALENDARI 4A RONDA: SEMIFINALS
- 29/05/2017 – 10:00: La Garalda A – Jaume Balmes B / F1) Modalitat telemàtica
- 24/05/2017 – 10:00: La Ginesta – Sant Jordi / (F2) Modalitat telemàtica
CALENDARI 5A RONDA: FINAL
- 1/06/2017 – 10:00: La Garalda A – Sant Jordi / Modalitat telemàtica